Nauka języka angielskiego w Olszowcu k. Lubochni

 

Szkoła oferuje zajęcia dla:

Dzieci

Pomoc w odrabianiu lekcji, nauka nowego słownictwa oraz angielskiej składni zarówno przy użyciu podręczników, jak i w formie zabawy. Ważnym elementem każdej lekcji języka angielskiego są gry językowe, które pozwalają utrwalić słownictwo z lekcji i dają dużo frajdy najmłodszym uczniom.

Młodzieży

Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego i matury na poziomie podstawowym i zaawansowanym..

 

Konwersacje

Oparte m.in na tematach związanych z zainteresowaniami ucznia.

Dorosłych

Nauka języka angielskiego z nastawieniem na zwroty potrzebne w czasie podróży, scenki sytuacyjne w hotelu, sklepach, na lotnisku oraz rozwiązywanie problemów, które mogą wystąpić w czasie pobytu za granicą.

 

Angielski w pracy

Symulacje rozmów telefonicznych, pisanie e-maili, wprowadzanie słownictwa branżowego związanego z pracą zawodową.

Jak prowadzę zajęcia?

 

Jestem osobą o dość szerokim wachlarzu zainteresowań, co sprawia, że pomysłów na konwersacje na pewno nie zabraknie. Stawiam na doskonalenie sprawności, do których często nie przykłada się wystarczającej uwagi podczas nauki w szkole – słuchania i pisania. Na lekcjach wykorzystuję nagrania i teksty z różnorodnych podręczników oraz materiały z prasy i portali internetowych, co daje uczniom możliwość oswojenia się z "żywym" językiem.
 
Serdecznie zachęcam moich uczniów do przygotowywania krótkich prezentacji na interesujące ich tematy, pisania recenzji ulubionych filmów i książek. Taka forma prowadzenia zajęć jest o wiele bardziej naturalna niż "szkolne" metody, a w miarę upływu czasu kursanci sami nie mogą wyjść ze zdumienia, jak szybko udało im się dojść do poziomu, na którym mogą już swobodnie wyrażać swoje myśli i opinie w języku obcym.

Pomoc w pisaniu prac i język specjalistyczny

 

Jestem także aktywnym tłumaczem, dzięki czemu mogę zapewnić fachowe doradztwo w zakresie pisania prac w języku angielskim, jak również przetłumaczyć gotowe prace dyplomowe, streszczenia, CV, listy motywacyjne, itd. Znam również dobrze specyfikę języka technicznego i system nauczania języka w wojsku oraz posiadam specjalistyczne materiały do nauki w tym zakresie. Swoją ofertę kieruję zatem również do studentów kierunków technicznych oraz żołnierzy.

 

Zapewniam o miłej atmosferze podczas zajęć, dzięki której bariera związana z mówieniem po angielsku szybko zanika. W ofercie  znajdują się również korepetycje z języka włoskiego, którym pasjonuję się nie mniej niż angielskim oraz tłumaczenia w parze językowej angielski-polski.

Doświadczenie

 

Udzielaniem korepetycji zajmuję się od ponad 5 lat, mam także doświadczenie w pracy z dużymi grupami. Stale rozwijam swój warsztat metodyczny poprzez czerpanie inspiracji z lekcji prowadzonych przez nauczycieli na całym świecie oraz czytanie książek i blogów poświęconych nauczaniu języków obcych, w szczególności języka angielskiego. Do moich największych sukcesów zawodowych zaliczam wysokie wyniki moich uczniów na egzaminach, jak również przekonanie ich, że nauka języka może łączyć się z dobrą zabawą i otwiera niezliczone nowe możliwości.

Zajęcia w małych grupach od 2 do 5 osób

 

Nauka w tak kameralnym gronie zapewnia możliwość aktywnego uczestnictwa w lekcji każdego z uczniów, a element zdrowej rywalizacji pozytywnie wpływa na wydajność nauki. Już nawet dwie osoby odniosą korzyść z łączonych zajęć w postaci wspólnego powtarzania materiału. Jak to mówią Anglicy: two heads are better than one. Na takich lekcjach wykorzystywanych jest więcej materiałów audiowizualnych oraz zadań z podziałem na role, dzięki czemu słuchacze uczą się obiektywnie oceniać poprawność stylistyczno-językową, co jest kluczowe na wyższych poziomach zaawansowania.

Cennik

 

Nowość! - Lekcje online przez Skype 45 zł/60 min

 

Zachęcam do kontaktowania się ze mną telefonicznie, pod numerem

509-049-558 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej:

kontakt@portalingua.pl.

 

Skype: krystian1441050

lekcje języka angielskiego w Lubochni | korepetycje